| blbalblalba a întrebat:

Ma numesc Vlad si astazi am observat cam spre seara mi-au iesit un fel de cosulete pe obrajori in partea de jos, nu stiu mi-e frica, sa nu rada colegii de mine... oare ma maturizez, o fi din cauza pubertati? Ps:Am 12 ani

Răspuns Câştigător
| iNs a răspuns:

Da te maturizezi.Mie personal mi-au aparut tot cate un cos de pe la 1 ani si tot mai multe...Asta este toti trecem prin perioada asta.Iti recomand sa te dai cu o solutie pentru cosuri ca sa-ti treca a cat mai repede.Nu pot sa-ti zic sa le storci sau nu.Eu personal le storc, ma dau cu solutie si in 2 zile imi trece si ramane nici o urma.Repet asta este in cazul meu.Tu faci cum vrei...E decizia ta! Bafta!

| blbalblalba explică (pentru iNs):

Multumesc dar cu ce solutie folosesti?

6 răspunsuri:
| jhdvavsfhkegvfrkhegbvr a răspuns:

Ti-as recomanda o solutie pentru cosuri, sau o vizita la dermatolog. Oricum o sa rada colegii, daca la 12 ani mai folosesti "cosulete" si "obrajori", deci nu te stresa din cauza cosurilor si las-o mai moale cu diminutivele, ca doar de aia "te maturizezi".

| iNs a răspuns:

11 ani* Scz

| CGUL91 a răspuns:

Hehe... Pubertatea... nu iti fa griji happy

| blbalblalba explică:

Da ma dar ce solutie folosesti? eu acum ma dau cu alcool sanitar ca la ora asta sunt inchise farmaciile, oare procedez corect?

| iNs a răspuns (pentru blbalblalba):

Da ii ok alcoolul, incearca o solutie de aia naturala de la magazinele de alea naturiste.eu de aia folisesc si ii f buna