| AnDutZzA020 a întrebat:

Mă simt foarte rău şi azi nu merg la şcoala! Mama mea ştie şi a sunat-o pe doamna dirigintă şi i-a spus! Întrebarea este dacă mă pot duce singură să-mi iau scutire! Am 13 ani! Dau funda pentru cel mai bun răspuns!

Răspuns Câştigător
| Scumpilicii a răspuns:

Buna! Si mie mi s-a intamplat sa-mi fie rau. Te poti duce singura sa-ti iei scutire, nu are de ce sa nu-ti dea. Cu siguranta te va consulta un pic, si e posibil sa-ti dea o reteta daca esti bolnava. Oricum, du-te nu are ce sa-ti zica :*! Insanatosire grabnica. Pup puppy dog eyes

Funda? big grin

3 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Trebuie sa te duci insotita asa se poate duce orice chiulangiu sa-si ia scutire

| Aldercy a răspuns:

Sigur că poţi. La medicul de familie, i-o ceri şi gata. Poate o să te întrebe de ce nu ai fost şi o să te controleze puţin, cred. Dar, da poţi să o iei şi singură.

| Mariuca55 a răspuns:

Da dar la medicul de familie si te va controla putin sa vada daca e doar o raceala sau altceva :* happy