| IngerCazator a întrebat:

Maine am banchetul de clasa a 8a! Si particip cu colegul meu la mis si mister... Si mi-e frica ca o sa am emotii... Ce sa fac ma gandeam sa beau ceva alcool inainte de banchet pentru ca acolo nu o sa fie bauturi alcoolice ca sa imi treaca emotiile voi ce spuneti? Alt ceva ce pot face?

3 răspunsuri:
| moniquah a răspuns:

Nu... esti minora cum sa baei alcool. la varsta ta deja o dai pe bauturi? odihneste-te si nu te gandi ca nu iti ia nimeni capul... miss e distractie, nu ai de ce sa ai emotii

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sigur, du-te mirosind a alcool la un banchet de clasa a 8a.

deja de la varsta asta alcoolul e solutia problemelor tale?

| IngerCazator explică (pentru suntserios):

Nu am de gand sa ma imbat doar sa beau o bere sau ceva, nimic mai mult