| NesquikDuoSpecial a întrebat:

Maine merg la circ, m-am candit sa-mi iau niste pantaloni kaki gen explorator, o bluza galben fosforescent cu puf in paretea de sus si maneci scurte si adidasi albi cu sireturi portocaliu fluorescent.
O sa-mi dau cu un balsam de buze colorat si o sa folosesc anticearcan cu acoperire mica-medie.
1.Ce credeti despre tinuta mea? (Mentionez ca de obicei sunt casual(fata)
2.Ce coafura super-fast stiti?
3. Cu ce sa accesorizel? Un colier lung cu pene galbene si negre?

9 răspunsuri:
| William a răspuns:

Faci parte din spectacol sau de ce te imbraci asa?

| valentino52 a răspuns:

Daca te duci sa te angajezi ai sanse foarte mari. Daca nu imbraca-te si tu normal. Fosforescent? Nu mai zic nimic...

| NesquikDuoSpecial explică (pentru valentino52):

Ce pana mea tot spui? E fosforescent, dar se vede numai de aproape, oricum e ff urat si jignitor sa zici ca nu ma imbrac normal pentru ca toti pe care ii cunosc sunt la fel si imi apreciaza stilul, ba chiar le place foarte mult si arat chiar bine. La revedere!

| DjKeeBaB a răspuns (pentru valentino52):

Maxim valentino rolling on the floor))))))))))))))))))))))

| NesquikDuoSpecial explică:

Oh, mentionez: intrebarea era pusa pentru FETE!

| AmanoYuno a răspuns:

O sa te confunde cu o pasare dresata si o sa te bage in cusca.

| LorenaAnca a răspuns:

Mai bine ia o pereche de blugi inchisi la culoare, o bluza simpla de orice culoare si tenesii aceia cu sireturi fosforescente. Peste poti sa iti iei o gecuta sau o vesta (conteaza sa nu iti fie frig).

Parul poti sa ti-l impletesti sau o coada simpla prinsa mai sus.

Machiajul e bun. Poti sa accesorizezi tinuta cu un lantisor dragut sau niste cercei nu foarte mari.

Te pup!

| DjKeeBaB a răspuns:

Eu zic mai bine sa nu te mai imbraci ca o cocalarawinking

| NesquikDuoSpecial explică (pentru DjKeeBaB):

Cat de urat! Nu ma imbrac (,) ca o cocalara, mai ales ca, tehinc nu exista femininul la cocalar!