| AnaAna29 a întrebat:

Mi-a intarziat menstruatia(ciclul) cu 5 zile...ce as putea face?

8 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Un test de sarcină dacă întârzia 10 zile, în cazul tău a fost ceva patologic prin urmare vezi un medic după ciclu.

| AnaAna29 explică (pentru Azµre):

Dar nu am avut relatii sexuale ca sa-mi fac un test de sarcina...

| Azµre a răspuns (pentru AnaAna29):

Ok, atunci e patologic, te duci la un ginecolog după ce trece, s-ar putea să ai o răceală, o dereglare cauzată de acea răceală sau o infecție și nu numai.
Multă Sănătate.

| AnaAna29 explică (pentru Azµre):

Multumesc:*

| Azµre a răspuns (pentru AnaAna29):

Nu ai pentru ce, tu ești fata care vrea să își înceapă viața sexuală?

| Azµre a răspuns (pentru AnaAna29):

Scuze cred că te-am confundat...

| AnaAna29 explică (pentru Azµre):

Nu nu suntbig grin

| Metalbrain a răspuns:

Mi s-a intamplat sa intarzie si o luna si nu am nimic, nu cred ca are rost sa-ti faci griji pentru 5 zile...