| KarinaYanisElena a întrebat:

Buna,mi-a venit ciclul pe data 9 decembrie și pe 10 astăzi nu mi-a mai curs nimic acum am avut o scurgere dar mica roza așa,se poate să fi rămas însărcinată In mod normal mă ținea 3, 4 zile ciclu!

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sigur ca se poate, daca ai facut sex neprotejat acum 3-4 saptamani

| Floridori a răspuns:

Daca ai intretinut relatii neprotejate in urma cu 1-4 saptamani, este posibil.

Insa, poate fi vorba si despre altceva.

Este dificil ca cineva sa dea un raspuns exact, deoarece exista mai multe variabile.

| alexandru3107 a răspuns:

In primul rand ai scapat de virginitate ca sa iei in calcul varianta de a fi gravida? Daca ai avut niste simple sangerari poate e vorba de o infectie. Consulta un ginecolog.

| Golf4Enjoyer a răspuns:

Te rezolv eu soro vezi poate ai luat hartoabe si ai spart baia de ulei.Un var de al meu mai tertial asa ca e bunica e mama la fratele lui a pati o cu baia de ulei cand era la capitala de judet la Iasi si pentru ca eu eram plecat din motive personale pe Anglia n a avut platforma si a trebuit sa o impinga pana la peco si a lasat o acolo ca platforma vea 500 da ieuro si inca n a avut ca el era in patima la aparte pe curent si inca sa acolo. Deci soro daca nu valoreaza mai mult de 500 da ieuro i-a talonu asigurarea si mataniile din masana si las o acolo.