| Kryss_Krystyna_Tha_2000 a întrebat:

Mi-a venit menstruatia pe 2 august si am terminat pe 7, dupa tot luna asta mi-a venit pe 23, are cv?

7 răspunsuri:
| Valentina00 a răspuns:

Daca ai si 13 ani e normal, ciclul nu e regulat. dupa ceva timp se va regla si va fi totul bine!

| ElenaSA a răspuns:

La distanta de 21 de zile. Cam repede, dar daca nu ai si simptome care sa-ti dea de gandit si nu ti se intampla des asta eu zic ca e ok. Acum depinde si ce varsta ai...

| Kryss_Krystyna_Tha_2000 explică (pentru ElenaSA):

Am 13 ani si asta este prima oara cand mi se intampla asa

| Kryss_Krystyna_Tha_2000 explică (pentru ElenaSA):

Am 13 ani asta este prima oara cand mi se intampla, asta este a 3 oara cand imi vine menstruatie

| dana12848 a răspuns:

Tuturor fetelor ne se intampa cate odata sa avem ciclul de 2 ori pe luna bine se intampa rar.dar nu e nimic grav sau ceva de genu stai linistita:*

| Dracea_Alexandra_1991 a răspuns:

Nu e nicio problema, majoritatea femeilor nu au un ciclu regulat.In mod normal cam 28 de zile trec intre mentre, dar nu e bai daca au trecut doar 21. In functie de varsta pe care o ai, ciclul mentrual se stabilizeaza incetul cu incetul, pana pe la 21 de ani s-ar putea sa fie tot neregulat. Daca esti norocoasa o sa vina regulamentar la distanta de 28 de zile, dar cum am mai spus, nu e absolut nicio problema ca a venit mai repede. Sa-ti spun din experienta-acum cativa ani mi s-a intrerupt mentruatia pentru trei luni, iti imaginezi ca am stat cu sufletul la gura sa nu fiu insarcinata.Dar cand mi-a venit m-a tinut aproape 10 zile, de obicei acesta durand doar 5, 6 zile maxim.

| Kryss_Krystyna_Tha_2000 explică (pentru Dracea_Alexandra_1991):

Multumesc mult pentru sfat m-a ajutat foarte mult, te pup, da am 13 ani si asta e prima oara cand mi s-a intamplt asa,+ ca este a 3a oara cand imi vine