| Mariiiiaa a întrebat:

Pe 24 noiembrie este ziua mea si am vorbit cu mama si cateva prietene sa vina la o petrecere in pijamale la mine happy. M-as bucura enorm daca mi-ati da niste sfaturi in legatura cu :
1. Ce sa facem timp de 2 zile intregi?happy Puteti enumera si jocuri etc.
2. Niste baieti ziceau ca vin si ei si sa o conving pe mama sa doarma la mine. Ce parere aveti : se va supara mama daca vin si ea nu stie ca vor veni ei ei? happy
Multumesc anticipat happy FUNDA! ♥

Răspuns Câştigător
| DianeSmileyFaces a răspuns:

Puteti sa va uitati la filme de groaza sau comedii, sa va bateti cu pernele sa dansati(la prosteala)sa gatiti, sa sunati cu necunoscut si va distrati pe seama cuiva.La faza cu baieti ar fi mai bine daca ai discuta cu mama ta despre asta, e mai bine sa stie pentru ca se poate enerva si te poate face de cacao si e mai bine asa.

2 răspunsuri:
| Chucles a răspuns:

Draga pufulet, daca maicata nu stie de ei iti zic sincer nu mai iesi din casa pana la 18 ani laughing

Si daca nici macar nu stii ce sa faci in 2 zile poti pur si simplu poti sa anulezi totul laughing))))) Uita-te la filme cu americani daca nici atat nu stii,

| Mariiiiaa explică (pentru Chucles):

Draga Chucles eu am cerut niste idei. stai linistit stiu ce sa fac la petrecere. doar ca vroiam mai multe sfaturi tongue Data viitoare sa te gandesti inainte de doua ori inainte sa dai un raspuns happy Te rog ocupa-te de alte chestii si nu veni tu pe TPU sa faci reprosuri si sa razi de intrebarile altora happy