| AlexandruPopescu123 a întrebat:

Buna,prieteni de pe TPU. Ma aflu momentan intr-o dificultate si nu stiu cum sa procedez. M-am reintalnit saptamana trecuta cu o prietena cu care am facut cunostiinta acum 2 ani prin intermediul unei alte prietene. De atunci nu am mai vorbit. am mai vazut-o in liceu,voiam sa o salut, dar mi-era frica sa nu ma recunoasca.Ea este a 10-a,acelasi liceu cu mine,. Ideea e ca ea mi-a dat cerere si m-a ciupit pe facebook. Eu am intrebat-o ce mai face si la un moment mi-a cerut numarul de telefon,i l-am dat si am mai vorbit prin mesaje. Am iesit cu ea intr-o seara in parc,am ras,am glumit. Si m-a intrebat unde dau admiterea. I-am spus ca la Umf Timisoara. De atunci tot ma intreaba ce fac, imi da mesaje. Ce pot sa fac? Nu stiu ce sa fac. thinking

Răspuns Câştigător
| saynotoemo99 a răspuns:

Pai dacă îți place de ea, treci la nivelul următor și fiți împreună...
Dacă nu o placi spune-i politicos că ai nevoie de puțin spațiu...