| nuspuncinesunt2 a întrebat:

Buna! Pun o intrebare si nu vreau sa fiu judecata pentru ea.

Mie imi plac genul de cute,soft, dream boy, tipul de persoana (baiat) care e dragut si grijuliu si iubeste. Tipul de baiat care e foarte dulce ca sa zic asa.

Chestia e ca, toate grupurile de baieti care par genul draguti injura si fumeaza, deci am aparente gresite.Si stiu ca sunt pe undeva baieti de tipul dar fetele mai idioate ii ignora, in timp ce altele care iubesc tipul lor ar da orice sa poata avea macar un dialog cu ei.

Credeti ca in Romania sunt baieti asa? Si daca da sau daca cei care raspundeti la intrebare sunteti, va pot ruga sa nu va schimbati?

Credeti-ma, sunteti adorabili!

13 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

Pai se cam stie ca baietii draguti multi din ei sunt cam nasoi pe la caracter, ce ai observat e corect.
Iar aia mai okey, nu prea is dragutei, asa ca e cam contradictie ce vrei tu.

Sunt si baieti draguti buni, dar ceva mai putin.

| nuspuncinesunt2 explică (pentru Mosotti):

Deci ti-as lasa niste linkuri sa vezi tipul baietilor pe care ii ador dar ...cred ca nu o sa intelegi...

| Mosotti a răspuns (pentru nuspuncinesunt2):

Da sa vedem, in general eu inteleg multe, baga linkuri te rog.

| Mosotti a răspuns (pentru nuspuncinesunt2):

Si mi se pare f okey si imbracamintea si tot, e ok ce-ti place, am inteles perfect.

| nuspuncinesunt2 explică (pentru Mosotti):

Really? Thank you.

| Mosotti a răspuns (pentru nuspuncinesunt2):

Da, nu vad nimic neinregula la tipii care iti plac si restul, ai nevoie de unul asa.

| JOHNtheADVISOR a răspuns:

Fiecare își are perechea.Cum ești tu,ca om, cum e felul tău de a gândi, de a se exprima, de a se comporta, undeva în această lume garantat există persoane asemenea ție.

| Celestina003 a răspuns:

Nu e nimic râu că înjură și fumează, sunt băieții nu fete laughing)

| alexandradlr a răspuns:

Nu generaliza deoarece nu toți baieții draguți înjură. Îmi place acest tip de baiat dar sunt rar întalniti deoarece lumea modernă crede ca daca vrei sa te afirmi în societate trebuie sa fii foarte dur si agresiv.

| nuspuncinesunt2 explică (pentru alexandradlr):

EXACT! Ai totala dreptate! Dar crede-ma, cand vad tipul de persoana care imi place mie, adica la imbracaminte, la aspect, la comportament si dupa 10 minute de conversatie il aud ca incepe sa injure sau il vad ca isi scoate o tigara din pachet, mor.
Adica urasc sa te prefaci ca esti un tip de persoana si apoi BUM sa arati cine esti de fapt si cum te comporti.Se cheama teatru sau falsitate asta.