| ivsk a întrebat:

Saptamana trecuta m-am transferat la cel mai bun liceu din oras,doar ca nu am fost repartizata pe ceea ce voiam, adica pe sociale sau stiinte ale naturii, si am ajuns la mate-info.Problema este ca fosta mea clasa era la un nivel scazut iar aici nivelul este foarte ridicat si nu simt ca nu ma descurc absolut deloc, pentru ca este deja foarte multa materie pe care eu nu am facut-o. Ideea este daca merg maine sa vorbesc cu directoarea pot face transferul pe alt profil, dar in aceeasi institutie?

Răspuns Câştigător
| CuriousStuff a răspuns:

^ O sa poti sa-l faci dupa terminarea primului semestru, daca ti-l aproba.

2 răspunsuri:
| ivsk explică:

S a putut, mulțumesc mult pentru ajutor.

| Mihai_Radu_2000 a răspuns:

Nu. Cel putin nu la aceasta data in care ne aflam.