| Ellliiii a întrebat:

Saptamana viitoare plecam in tabara si vreau ca de data asta sa fie de neuitat ...sa ne distram mult

Ce jocuri disptractive stiti?

Cum ar trebui sa fie pentru voi tabara "ideala" sau de neuitat

Fundita

Răspuns Câştigător
| LoadedGun a răspuns:

Hm.thinking

Ar fi super daca cineva ar fi un extraterestru

Sa inventati povesti amuzante de ex: vedeti un tip cu o freza nasoala si ii inventati o poveste amuzanta sa zicem ''baiatul cu freza de mop si viata lui'' sau ''aventurile baiatului cu freza de mop'' laughing...

Sa scrie cineva pe o foaie o propozitie stupida fara sens apoi sa indoaie pana la ultimul cuvant de ex ''azi stau pe calculator si ananasul e verde'' apoi o da la urmatorul si el trebuie sa scrie o propozitie care sa inceapa cu, cuvantul verde big grin

Sa incingeti o bataie cu frisca XD e super amuzant laughing noi am facut asta la banchetu clasei a 8-a big grin

Sa faceti o sedinta foto ...va imbracati, va machiati inventati un podium sau il construiti din ce aveti laughing si va faceti poze apoi le acordati note si le comentati care e cea mai reusita poza si cel mai reusit outfit primeste un premiu devil poate sa fie ceva nu tocmai placut smug

Sa va machiati cu ochii inchisi happy eu am facut asta si e chiar amuzant laughing

Oricum eu am dat niste idei... unele nu sunt chiar reusite dar ai putea incerca oricum lucrurile vin de la sinebatting eyelashes De ex eu am fost intr-o excursie si am stat la un hotel cu pereti foarte subtiri si camera noastra era langa cea a baietilor si seara o fata si-a dat cu capul de perete si baietii au crezut ca noi batem cu pumnul sa ii sicanam si au dat si ei inapoi laughing Sau odata jucam adevar provocare si procente si o fata a trebuit sa se intinda pe jos si sa se prefaca ca se uita dupa ceva sau cauta ceva si in acel moment a intrat profa de romana cu care eram XD se uita asa ciudat la ea...bine noi asteptam sa plece ca abia ne abtineam sa nu bufnim in ras

Cum am zis lucrurile vin de la sinebatting eyelashes distractie placuta! big hug