| XxKillgirlxX a întrebat:

Hey! Voi merge săptămâna viitoare într-o tabără alături de iubitul meu. Aveți câteva idei interesante pentru ce as putea face în tabăra asta? (Deja am plănuit sa plecam într-o dimineață la 3 sa ne plimbam) Dau funda^^

Răspuns Câştigător
| EMKing a răspuns:

Pai, ati putea sa faceti sex, ati putea sa stati sa vorbiti, ati putea sa vedeti / cunoasteti locul, ati putea sa mergeti in club / restaurant. Si mai sunt o gramada de lucruri de facut. Distractie placuta.

| XxKillgirlxX explică (pentru EMKing):

Pentru a face prima varianta, ai vreo idee cum as putea sa fac asta posibil având în vedere că o să stam cam 5 sau 6 în camera?

| suntserios a răspuns (pentru XxKillgirlxX):

Sub patura

| mentholinks a răspuns (pentru XxKillgirlxX):

In natura, la dos.

| EMKing a răspuns (pentru XxKillgirlxX):

In baie frt, sau in pe afara pe undeva cand e bezna...

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Depinde cu cine plecati in tabara, ca de afla profesorul sau directorul scolii, va impacheteaza si va trimite acasa pe amandoi.

| XxKillgirlxX explică (pentru Violleta2022):

Mergem cu doua profesoare destul de visătoare și adorm buștean pe la 22