| Diiiia a întrebat:

Buna seara,am si eu o problema, nu am incredere in mine.In iarna am avut o problema legata tot de chestia asta dar am trecut peste,dar acum de ceva timp nu stiu ce e cu mine,nu cred in mine deloc,nu cred in fortele mele,am scazut din toate punctele de vedere,si poate asta e si din cauza ca multi rad de mine ca sunt grasa,am 1, 75 si 69 de kg.
Ce as putea face sa am mai multa incredere in mine? Va rog fara comentarii rautacioase, dau funda!:*

Răspuns Câştigător
| Bianca306 a răspuns:

Daca vrei sa ai incredere in tine trebuie sa faci:
1. sa slabesti, nu zic ca esti grasa dar daca nu te simti bine in pielea ta fa cumva sa mai slabesti vreo 9 kilograme, la sala, tine cateva diete si te va ajuta foarte mult
2. fi la moda tot timpul, uita-te la articole de moda etc
3. machiaza-te putin, nu stiu cati ani ai dar un machiaj frumos nu strica. sper sa te simti mai bine

| Diiiia explică (pentru Bianca306):

Am 13 ani, nu ma machiez happy

4 răspunsuri:
| Bianca306 a răspuns:

A scuze

| Bianca306 a răspuns:

Esti super inalta si asta e un avantaj folosestel

| karinutzaloveyou a răspuns:

Poate ar trebui sa te uiti la partile tale bune, sa le avantajezi pe ele.
Nu face ca putinele lucruri rele sa atarne mai rau decat de 4 ori mai multe lucruri bune.
Succes si fii pozitiva! :*