| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema si as vrea niste sfaturi sau pareri, va rog mult, de cam o saptamana ma inteapa in partea stanga, jos, ca si cum ar fi splina, dar nu cred ca este de la splina deoarece intepaturile persista de ceva vreme, adica le-am mai avut anterior, nu este prima data cand ma confrunt cu asa ceva, doar ca inainte dura cateva ore si imi trecea pentru cateva luni bune, insa acum de o saptamana simt ceva in neregula in partea stanga jos, pur si simplu fara sa fac nimic ma apuca intepaturile, apoi trec, mi-am facut de 3 ori analizele la sange si urina anul acesta si singurul lucru era o infectie urinara care mi-a iesit de curand la analize, m-am tratat o saptamana deoarece urinam cu sange si ma ustura, acum nu mai am probleme doar ca nu mi-a venit ciclul luna aceasta dar urniez normal acum, dar tot ma mai doare in partea stanga...ce poate fi? oare tot de la infectie? desi cu "splina" am mai avut probleme si cand nu aveam infectia urinara sad mentionez ca abia am implinit 20 de ani si nici nu am contact sexual sa poata fi asta cauza, ce probleme as mai avea este doar anxietatea si depresia pe care le am de 2 ani dar cu ele sun obisnuita, teama de oameni, ameteli, porcarii din asteastraight face poate fi si de la anxietate? Imi cer scuze ca am scris un roman, dar analizele la sange sunt destul de bune si asta ma scoate din minti( eu sunt din Giurgiu si desi se spune ca aici medicii sunt cam neseriosi, totusi analizele au iesit clar destul de bune, deci nu pot sa dau vina pe medici)! Oare nu a trecut infectia urinara de acum 2 saptamani?

1 răspuns:
| HighByTheBeach a răspuns:

Pfff... incurcata situatia. Daca zici ca acolo in Giurgiu nu sunt asa seriosi medicii vin-o in Bucuresti si fa o investigatie completa. Mai da odata analizele poate nu ai tratat pana la sfarsit acea infectie. Asa nu cred ca o sa te poata ajuta nimeni la computer. Crede-ma mai bine vii in Bucuresti.