| MdRoUgS a întrebat:

cine vrea sa salveze viiata unor pisicute si catelusi? avem nevoie de 800 de lei lunar minim pentru hranirea lor...cine ne poate ajuta financiar si nu numai sunt rugati sa lase mesaj.am ajuns la capatul puterilor.3 oameni nu mai putem lupta cu atatea animalute sarace. ajutati ne

14 răspunsuri:
| Axys a răspuns:

Sti ceva poza e pe dinafara cu ceea ce ai scris tu acolo

| MdRoUgS explică (pentru Axys):

Ai probleme cu oamenii care primesc mancare pentru animalute? inseamna ca nu esti un om bun.e usor sa arunci cu noroi in cineva! eu am fost educata sa nu critic, sa ajut daca pot si daca vreau.si vreau sa fac si o paranteza, stii se scrie cu doi de i

| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

Daca ti-ai schimba poza de la avatar poate ai fi mai convingatoarewinking

| Axys a răspuns (pentru SpitalulDeGlumeti):

Absolut corect tongue... eu nu cred in toate astea am mai vazut o intrebare de genul cu dneaza haine...dar pozawinking Fals mi bine donez la biserica daca am sad si asa nici eu n-am si eu as putea spue am nevoie de haine au bani abureala pe fata! 1

| SpitalulDeGlumeti a răspuns (pentru Axys):

Sau la primaria de care apartii, dar cine stie, poate sa aiba un suflet bun, poate eu am scris gresit, o rog sa ma scuze daca e asa, dar machiajul prea tipator nene

| Axys a răspuns (pentru SpitalulDeGlumeti):

In nii un caz nu as crede poza e dezavntajul ei nu zic ca nu-s miloasa dar uite si tuwinking...

dc nu postezi pe ziar chesti de genulwinking si a mai vazut eu o intrebare cu hainele hmm se pare ca nu-i pentru copi fara haine pentru ea si bani la felwinking daca e asa cum zice ea pune pe ziarwinking lumea se uita des pe ziarewinking decat pe net mai als cei invarsta nu o zic cu rautate nu ma intelege gresitwinking dar poza e esita din comun...

| MdRoUgS explică (pentru Axys):

Din nou iti raspund.invata sa scrii corect! e o problema grava cu tinerii nostrii.sincer nu e problema ta ce poza am eu la avatar, ma repet este o poza luata de pe google! care iti este problema? te rog pune mana pe dex ul limbii romane sau pe o carte de gramatica de cls a 5 a.ai nevoie.ti-o spun ca fiicei mele

| MdRoUgS explică (pentru SpitalulDeGlumeti):

Auzi,dar tu ai o poza cu camera de garda psihiatrie.te sfatuiesc sa vorbesti despre o persoana care o cunosti.si habar nu ai daca sunt eu in poza sau ce legatura ara poza aceea cu anuntul! o zi buna

| MdRoUgS explică (pentru SpitalulDeGlumeti):

Sincer,daca vrei sa faci ceva, faci! daca nu nu.de ce romanii sunt catalogati asa cum sunt? fiindca nici macar nu poarta un dialog si ei le stiu pe toate.critica te pe tine

| SpitalulDeGlumeti a răspuns (pentru MdRoUgS):

Mai asta, nu te enerva ca ai sa faci poc! Mi ia-te de romani in continuare si-ai sa vezi ce-ti iei

| MdRoUgS explică (pentru SpitalulDeGlumeti):

Scuza-ma,dar eu nu sunt,,mai asta,,cu tine! doar iti dau peste,, nas,, si tie cum le-am dat multora! fiindca unii sunt needucati si vorbesc despre o persoana care habar nu au nimic! aa si iti repet si tie... pune mana pe un dex, pe o culegere de lb si literatura romana, o sa te ajute!

| SpitalulDeGlumeti a răspuns (pentru MdRoUgS):

Ce-i aia lb? Cu caracterul de care dai dovada sunt sigur ca o sa ai mare reusita in viata, daaaaa... ioc!

| petre059 a răspuns:

Du-te la ONG cutu-cutu poate te ajuta ei.

| MdRoUgS explică:

In primul rand eu va sfatuiesc pe toti care criticati, sa nu o mai face ti! fiindca e urat sa critici pe cineva care nu are nici o treaba cu voi! nu esti obligt.a sa raspunzi sau sa comentezi! si daca sunteti atat de intersati nu sunt eu in poza! da v ati prins eu am 35 ani, poza este de pe google si mi a placut, care va este problema? ASI DORI SA MULTUMESC CU INTARZIERE DOAMNEI RODICA CIBOTARIU, ALEXEI ANDREESCU SI NEACSU DANIELA MARIA PT CONTRIBUTII! AM REUSIT SA STRANGEM SACI CU MANCARE PT 5 LUNI VA MULTUMESC DOAMNELOR