| sophiakinsella a întrebat:

Fetelor, am o intrebare pentru voi.
Am aproape 17 ani, iar sanii mei au incetat complet sa mai creasca, si pe langa faptul ca sunt mici, au si o forma ciudata, cu sfarcul nedezvoltat. Oare e din cauza faptului ca ma dezvolt mai greu? Vor mai creste sau ar trebui sa cer si parerea unui doctor cu privire la asta? Deja incepe sa ma ingrijoreze. Va multumesc happy.

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Nu ar trebui sa-ti faci probleme deosebite deoarece trebuie sa stii ca nu toti barbatii sunt atrasi de femeile dotate cu ugere, ci din potriva apreciaza femeile cu sanii mici si ascutiti ca niste vulcani. Faptul ca acest lucru este adevarat iti demonstreaza urmatoarele 3 materiale. Si in afara lor mai sunt inca foarte multe cantarete de succes. http://www.ele.ro/......ces--21648 sau http://www.ziarulring.ro/......-mici-sani sau http://www.csid.ro/......o-7700251/ Fii sigura ca vei fi iubita asa cum arati de cel care te va aprecia pentru cu totul alte calitati de ale tale. Sanatate!

| sophiakinsella explică (pentru corbulalbrosu):

Ingrijorarea mea in privinta sanilor nu e din cauza barbatilor...tocmai de asta am cerut parerea unei fete happy Dar multumesc oricum

| corbulalbrosu a răspuns (pentru sophiakinsella):

Din punct de vedere medical cat si al varstei, dimensiunea si forma sanilor este strict de natura genetica. Forma, marimea sau pozitionarea lor sunt in conformitate cu informatia genetica transmisa prin cromozomii materni si inscrisi in ADN-ul tau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi la medic, este mai bine să asculţi un specialist