| deiutaza45 a întrebat:

Bună seara la toți! În martie merg la majorat la una dintre cele mai bune prietene, și am vrea sa ii facem un cadou de grup dar nu știu ce. Cățel are deja deci nu ar fi ok încă unul

4 răspunsuri:
| Mihaelablabla a răspuns:

Cadou de grup. depinde cat de mare este grupul. Daca sunteti 2-3 fete, puteti sa ii faceti surpriza si sa ii cumparati 18 cadouri (mai scumpe, mai ieftine, impachetate dragut - carte, cana, lenjerie, jocuri, chestii personalizate, make-up, parfumuri, lotiuni de corp, haine - cateva dintre idei).
Daca sunteti maxim 6-7 puteti sa va orientati la un ceas mai scump si altceva pe langa.
Daca sunteti mai multi. e nasol sa mergeti multi pe un cadou, mai ales daca acea persoana isi serbeaza ziua, nu prea recomand.
Sa nu uitati de flori!

| deiutaza45 explică (pentru Mihaelablabla):

Suntem 10 persoane... oricum fiecare ii duce ce vrea doar ca la fiecare majorat am făcut cate ceva de grup. Cel cu 18 cadouri l-am făcut deja

| Mihaelablabla a răspuns (pentru deiutaza45):

Pai pentru atatea persoane. vedeti ce vrea si are nevoie. Cum ar fi un telefon, tableta, ceva de genul.

| CristiPrise a răspuns:

Cand aproape vine majoratul ei, adica inainte cu cam 2 saptamani, ii zici ca i-ai luat cel mai tare cadou, chiar daca nu i-ai luat, si ii zici sa ghiceasta, iar ea automat va zice ceva ce ea isi va dori. Apoi vei sti ce sa ii iei big grin