| adrianpopovici99 a întrebat:

Buna,stau la internat si as vrea sa fac niste farse impreuna cu colegul de camera.
Vreau sa fac farse la ceilalti nu la colegul meu
Va rog niste farse cat mai bune

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mai bine nu faci nimic altfel te trezesti cu alta minune pe fata ta cand te scoli.

| TeckTonik997 a răspuns:

Daca prinzi pe cineva dormind, ii poti pune in mana ceva de ex pasta de dinti sau miere sau ceva lipicios, gretos etc. si il gadili pe fata cu o pana, poti desprinde suruburile la o cleanta si cine vine v-a ramane cu ea in mana, poti sa pui chestii in pantofi (nu pioneze sau ace, nu fiti idioti), poti sa le pui poze cu tot felul in genti, haine...