| Anne23126dumi a întrebat:

BUNĂ,știe cineva cum pot găsi o persoana pe care am cunoscut-o în Bulgaria la mare(aceasta persoana lucra la o terasa și eu ma duceam acolo sa mănânc aproape zilnic), țin să spun că nu îi știu numele ...doar am cateva poze cu ea pe care i le-am facut pe furiș.Vă ROG ESTE URGENT! TOT MA CHINUI SA O GASESC DE 3 LUNI DE CAND M-AM ÎNTORS DIN VACANTA.DAU PANGLICĂ!

Răspuns Câştigător
| Catrice a răspuns:

Cauți pe net restaurantul, găsești numărul, întrebi acolo, poate au pagina de Facebook, poate apare cu tag in vreo poza...
... poate era doar sezonier si acum nu mai știe nici dracu' de elhee hee

| Anne23126dumi explică (pentru Catrice):

Da,exact am mai încercat dar nici un rezultat L am cautat pe Facebook terasa și nu pot sa le dau mesaj, Sincer la partea cu sezonierul iti dau dreptatea.Mai ai soluții?

| Catrice a răspuns (pentru Anne23126dumi):

Aaa...din păcate nu.
Ah, ai putea pune un anunț promovat pe Facebook poate cineva care îl cunoaște îl găsește, da' costa.

| Anne23126dumi explică (pentru Catrice):

Ok❤