| Anne23126dumi a întrebat:

stie cineva cum pot găsi o persoana pe care am cunoscut-o in vacanta in golden sands, țin sa spun ca nu îi stiu numele doar am câteva poze ce i le-am făcut eu ca să înțelegi, el lucra la o terasa.Eu nu am avut curajul sa ma duc sa îl întreb cum il cheama.Multumesc, dau panglica! Zi frumoasa!

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Greu de zic. Chiar imposibil oarecum. Doar cu o poza, nu poti face mare lucru. Dar gandeste-te ca poate persoana respectiva nu ar vrea sa te vada in mod special dupa, si faci atata caz degeaba?
Sau poate o sa vrea happy

Pune poza undeva pe un grup de "crush" cu anonim din judetul respectiv (pe Facebook). Intreaba daca il stie cineva. Poate reusesti asa.

| Anne23126dumi explică (pentru DoarBogdan):

Mulțumesc! Acum încerc!

1 răspuns: