| andra_3667 a întrebat:

stie cineva cum sa ma imbrac sa arat mai bine? nu prea imi sta bine cu blugi stamti sau fuste mine pentru ca am picioarela stambe adica am parnteze intre ele plzpzlzpzlpzl

4 răspunsuri:
| AnTiBioTic a răspuns:

Imbracate in haine hip-hopwinking deoarece sunt la large

| AnTiBioTic a răspuns:

Largi* scuze

| Bloondyna a răspuns:

Eu sincer cred ca fustele ar merge daca ai paranteza:D. Sunt acei blugi care stau stramti numai pe fund si dupa aceea devin largi jos, deci ar merge si alea la paranteze. Mai sunt si salvari :
http://www.google.ro/......tp?/imgres r:6, s:0&tx=35&ty=88
de genul ala, ar ascunde parantezele si sunt si draguti:D. Daca vrei sunt si blugi tot ceva de genu. Sau fustele lungi cu flori, sau doar pana la genunchi aar arata bine:D. Poti sa mai porti si trening, pentru ca sunt mai largi si daca iti iei unul faine de firma si ai arata bine:D>.

| rasvan_6149 a răspuns:

Ma andra ma cine te place te place oricum... nu conteaza prea mult fizicul ci interiorul tau, sufletul ca sa arati bine imbracate cum iti place tie.