| Georgia_1376 a întrebat:

Buna stiti de unde pot face rost de un poster cu The Vampire Diaries?

E vreo revista ce are poster cu ei?

Dau fundita

Răspuns Câştigător
| AnnaMariaaa a răspuns:

A fost CoolPster cu The Vmampire Diarieslove struck mai incearca pe la chioscuri poate o mai au.

3 răspunsuri:
| KatherineSparks a răspuns:

Lol, toate revistele care se respecta au postere cu TVD (: Bravo si BravoGirl mai putin, dar Popcorn sau CoolGirl mai tot timpul dau postere cu TVD. Eu iau revistele constant, si am o colectie destul de mare de postere cu TVD, ar trebui sa urmaresti revistele si sa ti le iei cand apare un poster care sa-ti placawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din reviste... sau poti imprima de pe net daca ai imprimanta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La revista popcorn are un megaposter cu ei
daca il vrei il schimb pe unul cu justin bieber