| AndaM a întrebat:

Buna :*! Stiu ca e stupid, dar cum ii pot spune iubitului meu " la multi ani " dar nu simplu, printr-o melodie sau ceva. vreau sa simta ca i-o spun din suflet, sa simta ca il iubesc... fundoi:*

Răspuns Câştigător
| rater1994 a răspuns:

Este o melodietongue happy birthday to you cauta pe google Happy Byrthday song si dedicaio asa happy sau daca ai cumva asa prieteni care este Dj la ceva radio spune ca si dedicatie happy

1 răspuns:
| BonnieSweet a răspuns:

Ial in brate sarutal si ureazai un mare La multi ani!:X. Si fal sa simta toate astea prin sarutul tau. [La multi ani!on the phone