| anonim_4396 a întrebat:

Buna,stiu ca o sa vi se pare o intrebare penibila si sigur unii dintre voi veti da niste raspunsuri penibile,deci va spun de la inceput,nu va irositi cateva minute din viata pentru a da un raspuns nefolositor. Cum as putea sa am paranteza intre picioare? Un exercitiu sa mi-o formeze? Sau nu stiu, ce sa incerc ca sa am paranteza intre picioare? In afara sa fac sala.Un exercitiu dureros care imi poate face paranteza intre picioare? Funda+vot
P.S. Fara raspunsuri stupide!

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu inteleg de ce vrei asta? Vrei sa arati precum cowboy din filmele americane.Care de atata calarit merg cracanati? Nu-ti va sta bine deloc.

| Dontknowher a răspuns:

Cum adica sa ai? E foarte urat nici nu-ti vin blugii desii poti face doar slabind mult adica gen ai 50 kg sa zicem si daca slabesti pana la 45 kg deja se observa.
Parerea mea e ca nu trebuie sa ai pentru ca e gen "um defect" happy