| Marinescu_Andra_1997 a întrebat:

Stiu ca suna foarte stupid dar am o intrebare care chiar e serioasa pentru mine. Stiti cumva cum as putea proceda daca mie imi e foarte pofta de ceva dulce iar prietena mea cea mai buna imi poate oferi doar o inghetata de cireste. Mentionez: nu-mi place inghetata de fructe in mod special.
De asemenea, ea nu vrea sa mergem pana la magazin sa luam ceva dulce pentru ca zice ca ii este lene. E adevarat are un copil de care trebuie sa aiba grija in fiecare zi dar nu pot sa inteleg de ce nu poate face un efort pentru mine prietena ei cea mai buna de atata timp ne cunoastem de mult nu mi se pare normal!
Ce ar trebui sa fac? Sa i spun ca ma deranjeaza sau sa incerc sa imi ignor eu pofta arzatoare?
Multumesc anticipat si daca vrea cineva sa vorbim chiar si mai mult despre asta as putea sa ii dau in privat numarul meu ca sa vorbim pe Whatsapp eu si prietena mea avem 17 ani si copilu 3 daca ajuta cu ceva

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Aia a facut copii la 14 ani, e probabil deja satula de viata si plina de traume si tu te plangi ca nu mege cu tine la magazin sa iti iei bomboane? looooooooool

| Doub a răspuns:

la 17 ani esti tare imatura

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ok,deci problema ta e ca nu-ti place inghetata de cirese? Asta da problema importanta.Pai daca trebuie sa aiba grija de un copil...ar putea totusi sa mearga cu tine sau du-te singura.Chiar nu vad ce e asa de grav, sau de ce ai avea nevoie sa vorbesti in privat cu cineva despre asta

| missfatadelatara a răspuns:

:o

Tu ca prietena ar trebui sa o înțelegi pe ea. Ea are responstabilitatea de a creste un copil, nu tu.