| Razvanzer a întrebat:

Bună.Sunt baiat si am aproape 14 ani.De ce daca imi trag capul penisului afara si am o erectie ma doare in zona unde e ața? Prietenii mi-au mai zis si ca atunci cand e in stare normala si capul e afara, ar trebui ca pielea sa se traga peste el.Ce as putea sa fac?

2 răspunsuri:
| Jombo21 a răspuns:

Virginel happy Fute sa vezi ca dupa nu mai ai probleme laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Jombo21):

Nu pot fi mandra ca m-a dzvirginat contra vointei mele, oribil vorbiti si va comportati, va mai si laudati cu oribila viata si mentalitate aveti.