| didy_2216 a întrebat:

sunt din buzau.am si eu o intrebare.Stie cineva daca vom recupera orele pierdute cu greva in vacanta de vara. mie mi se pare o aberatie, vacanta de vara este dreptul nostu al elevilor, ce vina avem noi ca ministerul nu a dat salariul profesorilor? oarecum noi suntem la mijloc. dar am mai auzit o varianta cu "ca profi nu au voie sa recupereze orele?". oare care este adevarata?

2 răspunsuri:
| Zambete89 a răspuns:

Buna. Si eu sunt din buzau. Daca e sa recupera la vara, sa recupereze ei, ca ei au inceput greva. Eu nu ma duc sa stii no talking

| didy_2216 explică:

Pai chiar asa.in vacanta in loc sa ma distrez si eu cu prieteni, sa ne relaxam, noi trebuie sa ne ducem l scoala x(. poate nu so intampla asa:d