| D33utzu a întrebat:

Sunt din Vaslui si nu stiu la ce liceu sa dau...nu prea stiu mate si chimie...in rest ma descurc destul de bine la toate obiectele. As vrea sa-mi sugerati un liceu din cele prezente in Vaslui. Pentru cele mai bune sugestii Fundita! mersi

Răspuns Câştigător
| Zoet a răspuns:

Hey, buna!
Eu sunt din Vaslui.Pai ti-as sugera Liceul Mihai Kogalniceanu, avand in vedere ( din cate am auzit eu) e cel mai bun. Are profesori buni, si cica elevi fitosi! Acum nu stiu.Eu inca nu sunt la liceu, dar cu siguranta voi alege Kogalniceanu...Si Emil Racovita e bun, da'...thinking hmm, nu stiu ce sa zic despre el. La kogalniceanu profesorii sunt putin mai duri, dar cu atat mai bine ca inveti mai multa materie, iar daca vei invata bine poate vei avea 9 si 10.
Succes in cautarea unui liceu bun!

4 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Nu stiu ce licee sunt in Vaslui, dar iti pot recomanda niste profile.
Filologie, stiinte ale naturii, stiinte sociale, matematica-informatica(daca te pricepi la engleza ai putea da la matematica-informatica bilingv).
Sa nu mergi la Chimie-Biologie ca ramai corigenta!
E foarte greu. Teze la chimie, biologie, matematica, romana, istorie...etc.

O zi buna, si bafta in continuare in clasa a8a.:*

| Pєтяσηєℓα a răspuns:

Bună.Eu sunt la Lmk şi nu e bine deloc.Sunt din clasa a5a adică de 5 ani.Anul viitor ma duc la Ler.Aici profesorii au preferinte,elevii au numai fite in fund, etc. Poti da la stiinte sociale, acolo merg si eu ca nu le am cu matematica.Succes.

| Pєтяσηєℓα a răspuns:

Bună.Eu sunt la Lmk şi nu e bine deloc.Sunt din clasa a5a adică de 5 ani.Anul viitor ma duc la Ler.Aici profesorii au preferinte,elevii au numai fite in fund, etc. Poti da la stiinte sociale, acolo merg si eu ca nu le am cu matematica.

| Pєтяσηєℓα a răspuns:

Scuze,merge netu greu de asta a dat 2 raspunsuri