| larry17 a întrebat:

sunt foarte ingrijorata, imi intarzie menstruatia si nu stiu ce sa fac.nu am un ciclu regulat dar in general imi vine cu 3, 4 zile inainte de data lunii precedente.luna aceasta au trecut 3 zile de cand imi intarzie.de cateva zile am terminat un tratament cu antibiotic pentru o infectie la masea.antibioticul deregleaza menstruatia? astept raspunsurile voastre :*

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Poate sa iti intarzie si de la acel tratament care l-ai facut

| Anca16188 a răspuns:

Da antibioticu deregleaza ciclul, dar se poate sa-ti intarzie din cauza stresului, mai ales ca te-a durut maseaua..stai linistita iti va veni :*

| larry17 explică (pentru Anca16188):

Multumesc frumos pentru raspunsuri! :* sper sa fie din cauza antibioticului, sa nu fie altceva.

| greysfan a răspuns:

Stai calma! nu cred ca e vreo problema, menstruatia intarzie tot timpul. nu trebuie sa te ingrijorezi

| larry17 explică (pentru greysfan):

Sunt speriata pentru ca niciodata nu mi-a mai intarziat.intodeauna imi venea mai devreme!