| anonim_4396 a întrebat:

sunt o fata de 18 ani si ma confrunt cu o problema, am cosuri, ma simt foarte complexata din cauza aceasta, am un iubit de foarte mult timp si ma iubeste ma accepta asa cum sunt, mereu sunt aranjata cand ies afara ma machez mereu, majoritatea imi spun ca sunt foarte frumoasa, am un par frumos, ochi frumosi, corpul meu e de invidiat dar cand ajung acasa si ma demachiez nu ma plac, am ff multe cosuri,, ce sa fac? vreau sa ies afara si nemachiata, fara fond de ten. dati un sfat p0p.

1 răspuns:
| myha a răspuns:

Fondul de ten nu numai ca le acopera, dar si nu le lasa sa respire.
Incearca creme de puncte negre si cosuri. Lasa fondul de ten acasa, daca prietenul tau te place, o sa te placa si cu cosuri.