| Deeaa_8846 a întrebat:

sunt o fire foarte sensibila sad si acum imi vine greu sa scriu aici. Pun prea mult la suflet din orice vorba care ma deranjeaza... spusa chiar si de un necunoscut, eu ma deprim. Uneori am impresia ca toti rad de mine sad Ajutati'ma va rog...cum / ce ar trebui sa imi impun? Nu mai pot, din cauza asta mai mereu sunt deprimata

Răspuns Câştigător
| Sabri23 a răspuns:

Modalitatea in care societatea descrie o persoana perfecta ne face sa ne simtim mici si inferiori, chiar inutili si batjocoriti.
Trebuie sa te respecti pe tine insuti pentru cine esti si sa te gandesti ca oameni sunt pur si simplu gelosi si egoisti.Nu trebuie sa fi atat de sensibila pentru ca oricum nu vei rezolva nimic big grin.
Iti urez succes si sper sa treci peste perioada asta!