| anonim_4396 a întrebat:

Acum o sa spun tot ce am pe suflet. ce ma deranjeaza... eu sunt o fire mai sensibila, fricoasa si mereu cand fac sex protejat desigur tot ma ingrijorez... ca raman gravida. ( am 15 ani) Eu nu am mai facut dragoste de mult timp pentru ca sa va zic sincer nu imi place.si lunile trecute mi-a venit ciclul regulat adica pe 21-22 dar acum vad ca intarzie. pana acum trebuia macar sa imi curga macar un strop.si daca ma vede mama zice aaaa dc nu iti vine ai facut ceva si ma enerveaza pentru ca n-am facut nimic. grav. pe mine acum ma dor ovarele dar sanii nu ma dor, si am scurgeri vaginale albe-maronii un sfat va roooogg sunt foarte nelinistita

7 răspunsuri:
| DanutSsZza a răspuns:

Pa' uh la 15 ani faci sex uh?laughing Si clar ca mamei tale nu ii convine...D-ne daca la 15 ani faci sex, apoi la catzi ani te-ai dezvirginat d-ne?laughing)

| misu_7777 a răspuns (pentru DanutSsZza):

Tot la 15tongue cu un iubit pe care il am de 2 ani.

| misu_7777 a răspuns (pentru DanutSsZza):

Si eu ti-am cerut un sfat nu o critica la adresa mea.winking si in plus invata sa scrii in lb romana. ce inseamna d-ne, pa`?

| DanutSsZza a răspuns (pentru misu_7777):

Asa da...mai merge :X

| DanutSsZza a răspuns (pentru misu_7777):

D-ne = doamne, prescurtari fataaa! Si nu ai tu treaba ca stiu eu romana sau nu tongue Sorry!phbbbbt

| monicaangel a răspuns:

Pfff la 15 ani ar trebui sa te ingrijoreze scoala nu daca o sa ramai gravida...
P.S. raspunsul la intrebarea ta : mai asteapta si vezi daca iti vine daca nu si nu inceteaza nici durerile du-te la medic.Cu placere!

| Antonio_Neacsu_1974 a răspuns:

Hahahah la 15 ani hahahaha
]