| anonim_4396 a întrebat:

Sunt un baiat timid. Ce sa fac sa imi gasesc si eu o prietena la fel ca mine? Pe facebook gasesc numai de alea fitoase cum sunt majoritatea in ziua de azi.

2 răspunsuri:
| Blackrose101 a răspuns:

Poate ca ar trebui sa fii mai atent deoarece fata pe care o cauti poate fii mai aproape decat crezi.

| ionela_2126 a răspuns:

Poate ca gasesti si fete fitoase. Dar in primul rand ar trebui sa fie din acelasi oras ca tine, sa va intalniti, sa va cunoasteti etc. Si cu timpul poate vei descoperi o alta fata fata de cea fitoasa de pe facebook. Bafta!