| anonim_4396 a întrebat:

Buna Tpu.Acum cateva saptamani am intrat cu un om in bloc,iar el a inrat in lift cu mine,tocmai cand sa-l inchid.M-a intrebat ce bloc e asta,am zis ca e XXXangrynu doresc sa dau numele), iar el a zis:Ah..am crezut ca e altul, apasa pe parter.Era imbracat bine,avea un telefon foarte performant, vorbea extrem de fluent si ok.Era doar cu ochii in telefon,la mine nu se uita deloc. Apoi,cand am ajuns la parter a spus:Multumec mult, scuze de deranj! A zambit si a inchis usa.Tocmai cand a inchis-o observasem ca avea anumite organe afara....prin slit.Credeti ca am fost in pericol? Adica, nu parea interesat de mine.As dori pareri sad

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O fi uitat să se încheie la pantaloni laughing

| AndreeaMoromete23 a răspuns (pentru anonim_4396):

As vrea sa cred ca asta a fost laughing

| Blamely a răspuns:

Asta nu contează, au trecut săptămâni de atunci. Oricum, mă îndoiesc, sună ca și cum de abia te-a observat.

| paezi a răspuns:

Aberezi...ce intrebare ''credeti ca am fost in pericol?'' daca esti intreaga inseamna ca nu si tocmai ti-ai raspuns singura cand il prezentai. Afara e vara, e frumos la varsta ta ar trebui sa iesi afara sa te joci cu prietenii nu sa iti amintesti tu povesti probabil inventate.

| AndreeaMoromete23 a răspuns (pentru paezi):

De ce naiba as incerca sa inventez? Faza e ca EXACT pe strada pe care stau eu a fost violata o fata acum 2 saptamani.