| Usgs a întrebat:

Acum o jumate de ora inainte sa adorm imi imaginam ca pot sa ies din corp, chestii cu calatoria astrala, dupa nu stiu cand am adormit dar parca eram treaza in acelasi timp si imi venea o ameteala puternica cand stateam cu ochii inchisi si simnteam ceva, dupa incercam sa ma trezesc si nu reuseam. Dupa am tipat si m-am trezit putin speriat. Ce a fost asta?

Răspuns Câştigător
| Sofer a răspuns:

Un vis paranormal. Te-ai hidratat?

10 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ai ajuns undeva în adâncul sufletului tău. Acolo în adânc sunt toți monștrii și demonii cu care au luptat strămoșii tăi, ca să supraviețuiască. Ai ajuns în valea umbrelor morții. Așa pățești dacă vrei călătorii în astral fără busolă, cârmă la corabie și un maestru navigator lângă tine. Succesuri succesive îți doresc. Încă un pic și ajungi la spital.

| Usgs explică (pentru sadrian46):

Cum adica ajung la spital? Si ce fel de maestru?

| sadrian46 a răspuns (pentru Usgs):

La spitalul de nebuni.
Felul de maestru îl găsești în romanele lui Carlos Castaneda care încep cu Învățăturile lui Don Juan.

| Celcestietot a răspuns:

Bună! Probabil că ai realizat o dedublare. Acestea pot fi foarte confuze, mai ales la început, ca și începător, pentru că nu știi dacă visezi sau nu, dar dacă vei mai avea parte de asemenea experiențe, te vei acomoda ușor, ușor, și vei putea deosebi realitatea de vis happy.

| Celcestietot a răspuns (pentru Celcestietot):

Apropo, ești fată sau băiat?

| Usgs explică (pentru Celcestietot):

Fata

| Celcestietot a răspuns (pentru Usgs):

Am înțeles, eram puțin confuz.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Ori treaza, ori speriat! Sau esti bisex?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La partea cu ameteala, sigur nu a fost deshidratare? Sigur ai baut destula apa inainte de culcare? Trebuie sa respiri sa te relaxezi, si nu se poate "calatorie astrala" si urmeaza sa cauti motivele si sa vrei sa imi arati tu mie, ca iti spun ca exagerezi gandind asa. Visele lucide sunt altceva. Iesitul din trup are legatura cu telekineza si e altceva care nu este posibil, decat in trucaje video pe ecrane.