| qpBlahBlahqp a întrebat:

Am 12 ani jumatete si am o problema...nu am sani deloc! Chiar deloc! Si sunt singura, cu inca 2 colege care nu avem,in rest toate au! Si am auzit prin clasa vorbe de la baieti gen "De ce lui Denisa nu i-au crescut sanii?" sau "Mi-ar placea mai mult de Denisa daca ar avea sani" Si nu suport sa aud asta.
Am 1, 65 inaltime si 45 de kilograme..nu vreau raspunsuri gen asteapta,esti mica,pentru ca am citit mai multe raspunsuri de la alte intrebari si m-am saturat.
Apropo, e posibil sa nu mai creasca chiar deloc?
FUNDAA

Răspuns Câştigător
| Doarunaltutilizator a răspuns:

Buna.
Pai nu cred ca ar trebui sa te ingrijoreze asta,asta nu cred ca e o problema,fiecare om are corpul lui care se dezvolta mai diferit la alte persoane,fiecare om e diferit.
Nu ar trebui sa-ti pese de parerile negative pe care le zic altii despre tine,absolut deloc,nu-i lasa sa te demoralizeze, trebuie sa te simti bine in pielea ta, inteleg ca fetele au controverse cu privire la trupurile lor si sunt lucruri pe care un baiat nu ar putea sa le inteleaga zic sa te sfatuiesti cu mama ta, ea sigur stie ce sa-ti spuna mai ales la o varsta de asta e un pas mic catre adolescenta, atunci o sa fie altfel si o sa fie tot feluri de schimbari.
Sper ca te-am ajutat.
Toate cele bune.

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

La varsta ta esti inca un copil. Daca altele le au mai mari inseamna ca dezvoltarea a fost mai rapida. Fetele isi fac probleme de sâni iar băietii de penis.Niciunii de creier. Generatia actuală!

| KIibrDM a răspuns:

Vor creste... candva xD

| OldSoul a răspuns:

O sa-ti creasca dar toate la timpul lor.
Si acum o intrebare, tu chiar ai vrea ca baietii sa fie cu tine doar pentru sanii tai? Acum serios, cine te place te place si fara sanii...

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Multumesc mult pentru funda.
Ma bucur ca te-am ajutat.

| qpBlahBlahqp explică (pentru Doarunaltutilizator):

Nu ai pentru ce, acum nu imi mai pasa cum arat big grin

| Doarunaltutilizator a răspuns (pentru qpBlahBlahqp):

Ma bucur.

| UnBroken2016 a răspuns:

Esti mica, asteapta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fiecare se dezvolta in ritmul lui, ce vrei silicoane? Ingrasa-te daca vrei sanii mai mari.