| DenisaDumitru a întrebat:

Buna TPU!
Am 16 ani si acum 2 ani m-am vazut cu un om super dubios in afi cotroceni Bucuresti. Tipul a venit la mine si m-a intrebat daca imi plac nebuniile si normal ca am plecat imediat, dar a continuat sa se tina dupa mine.
Acum cateva zile m-a vazut din nou pe strada si am reusit sa scap de el.
El era dubios, dar era frumos si cred ca avea undeva la 20 de ani. Il tot vad pe unde stau eu si nu stiu daca sa merg la el sau nu. Se poate sa ma fure sau ceva? Am tot auzit povesti din astea cu persoane care sunt furate si vi*late, dar daca nu va fi asa?

Răspuns Câştigător
| understandasimpleuser a răspuns:

Salut, denisa nu țiaş recomanda sa te apropi de acel individ sau sa interactionezi cu el din ce ai spus tu 1 te-a intrebat daca îti plac nebuniile e clar ce intenţi are intelegi tu 2 se ťinea dupa tine nu e ceva normal inteleg.ca poate te atrage aspectul lui dar crede-ma omeni nu sunt mereu ceea ce par si cred ca acel individ e un pedofil si are intenți rele

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca pui intrebarea asta,, se pare ca iti cam plac nebuniile.

| MarianWLF a răspuns:

Nu ai ce sa cauti langa el, ai grija sa nu te urmareasca in scara de bloc sa afle unde stai sau intr-o zona fara oameni, in ultima instanta scoti telefonul il filmezi si mergi la politie.

| Violleta2022 a răspuns:

Da, ai toate sansele sa te fure, poate chiar este proxenet si asta face, fura fetele ca sa le vanda dupa aceea in strainatate, pentru sclavie sexuala.
Ce ai auzit nu sunt povesti, ci realitate!

suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce nu stai tu cumintita la locul tau si te complici cu ciudati?

| DenisaDumitru explică (pentru suntserios):

Pai chiar nu stiu ce fac, daca sa ma duc la el sau nu

| suntserios a răspuns (pentru DenisaDumitru):

Ce nu a fost clar în răspunsul meu?

| darrio2007 a răspuns (pentru suntserios):

E clar ca ii plac nebuniile.

| mastadont a răspuns:

Clar să nu te duci, dacă te-a luat din prima cu nebunii atunci e dubios rău și ar trebui să-ți fie clar că are doar intenții sexuale cu tine, un om normal dacă vrea să te cunoască te salută, te invită la o cafea, te întreabă despre tine, nu sare direct la nebunii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Disponibilă si disperată.