| Emanuela68 a întrebat:

am auzit ca poti sa descarci poze in calculator cu ajutorul cardului de memorie! As vrea daca ati putea sa-mi da-ti mai multe informatii! Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Da, însă ca să le poți descărca ai nevoie de un cititor de carduri.
Costă în jur de 15-30 lei.
Acesta este un dispozitiv făcut special pentru introducerea cardurilor, cu scopul de a descărca fișierele în calculator (muzică, imagini, etc).
Baftă!

1 răspuns:
| SMarius a răspuns:

Daca ai card reader da, daca nu, un aparat care se poate lega la calculator si sa bagi si cardul in el...