| AmaliaIonela a întrebat:

Buna TPU'. Am avut un iubit. Am fost 4 luni cu el. Dupa o vreeme am vorbit din nou,ca prieteni. De o saptamana-doua nu am mai vorbit deloc cu el. Il dac mereu la scoala,pare destul de fericit.
Vreau niste sfaturi,cum pot sa il fac sa ii fie dor de mine, sau sa regrete ca ne-am despartit? Dau funda! Multumesc :*

Răspuns Câştigător
| h3r a răspuns:

Buna. Parerea mea este ca, daca nu te-a mai cautat, deoarece ai zis ca nu ai mai vb cu el de aproximativ 2 saptamani, nu cred ca il mai poti face sa-i fie dor de tine, poate sa obisnuit cu situatia. Incearca sa mai intri in vorba cu el, tine'ti legatura happy. Numai bine.

2 răspunsuri:
| Cor1nnnaa a răspuns:

In primul rand numai fii asa ''disperata''. adica de exemplu il tratezi cu indiferenta, cand treci pe langa el cu prieteni ceva sa razi cu ei si la el nici macar sa nu te uiti. dar parerea mea este ca trebuie sa o lasi asa, daca el e fericit inseamna ca nu are nevoie de tine. daca v-ati despartit cu un motiv asta inseamna ca nu a fost sa fie nu v potriviti happy

| AmaliaIonela explică (pentru Cor1nnnaa):

Ne-am despartit pentru ca eu am vrut. Dar el m-a mai intrebat de 3-4 ori daca ne impacam. Oricum eu suunt indiferenta cu el. Nici nu il bag in seama cand trec pe langa el happy