| Laur3099 a întrebat:

Cum pot uita fata cu, care am stat 5 ani de zile? A mers la doua capete timp de 2 luni după ce ne-am despărțit a vorbit cu mine și cu cel, care este acum s-a împăcat cu mine până în Crăciun iar pe 27 s-a despărțit din nou de mine și să aud că Revelionul l a făcut cu el, voua vi se pare corect? Nu pot deloc s o uit,după ce ne împăcasem parca era cu totul alta femeie, cea pe care mi am dorit o eu mereu, iar după radical s-a schimbat și s-a despărțit de mine. Inca o iubesc, dar ea probabil deja a uitat de mine, ajutați mă cu niste sfaturi va rog

10 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Fata se distreaza si isi traieste viata maxim, respect ei

| Violleta2022 a răspuns:

Daca au trecut 5 ani de relatie si tu nu ai cerut-o in casatorie, a considerat ca este timp pierdut si a rupt relatia cu tine.
Sincera sa fiu, nu-i de condamnat ca nu mai are chef de nepasarea ta.

| Mosotti a răspuns:

O sa o uiti in timp, nu e problema. Doar nu s-au terminat fetele din lumea asta, hai sa fim seriosi, gasesti alta.
Alte sfaturi nu ai ce primi.

| Laur3099 explică (pentru Mosotti):

Nu știu dacă am cum s o uit vreodată, deși ar trebui. dacă încă țin ea ea, fara folos...

| Mosotti a răspuns (pentru Laur3099):

Lasa ma ca poti tine la inca 11, stai linistit, ai casunat asa pe ea? Ce naiba.
Inca 11 care te plac, si cu care poti sa te simti si mai bine, incearca alta relatie si asa o sa o uiti mai repede, cand o sa vezi ca te simti la fel ca, cu aia sau chiar mai bine.

| 1997onur a răspuns:

Inseamnă ca o iubești cu adevărat foarte mult dacă nici când Tea înșelat și a umblat cu altul nu ai renunțat la ea atunci însemna ca o iubești cu adevărat

| Laur3099 explică (pentru 1997onur):

Eram despărțiți...dar tot este ceva urat din partea ei.a uitat 5 ani imediat

| 1997onur a răspuns (pentru Laur3099):

O iubești cu adevărat?

| alexalx1234 a răspuns:

Jassmina, alt răspuns tâmpit, ca de obicei. Nu o lua în serios. Iar în legătură cu fata aia, las-o cu ăla, nu te-a meritat, meriți ceva mai bun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite așa:

https://youtu.be/WZsCXM8yvUA

https://youtu.be/HikjJUAc4ek