| Cristiiiish a întrebat:

Am cateva idei interesante si as dori sa ma apuc de videoblog. Am vazut ca lumea se uita cel mai mult la episoade amuzante, cu tot felul de provocari, challenge - uri si altele. Faza este ca eu vreau sa fac episoade care sa aiba un mesaj, sa te invece ceva si sa iti dea de gandit, sa te ambitioneze sa faci ceva etc. Voi ce ma sfatuiti : sa fac ce este la moda sau sa fac atat episoade mai amuzante cat si din cele de mai sus? Voua la ce va place sa va uitati? Ce Ati vrea sa vedeti Nou pe Youtube? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| anecavaleruannemona a răspuns:

Poti face o combinatie intre clipuri amuzante si serioase cu un mesaj.(idee pentru clipurile serioase :poti face experimente sociale)

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Sa faci din alea mai interesant, imi inchid contul de Youtube daca mai vad canale cu provocari.
Nu sunt populare deloc, doar daca nu consideri popularitate ca alte canale sa faca misto de tine ca faci ce face toata lumea.
Fiti cat mai originali, uita trendul, uita moda.

| vocea a răspuns:

Poti face eu te sustin, eu am alte genuri sincer, in secoll asta poti face ce vrei tu.