| Andreea_Ureche_1999 a întrebat:

am de facut un proiect in limba engleza despre o formatie americana
trebuie sa il fac pe un carton si sa pun si poze dar nu stiu despre ce trupa sa fac, am cautat pe wikipedia despre cateva trupe dar este foarte multa infoematie
Imi puteti sugera o trupa si sa imi dati un site?
dar sa nu fie prea mult pentru ca trebuie sa si invat si sa il prezint Funda

2 răspunsuri:
| May5Maslover16Rusher2009 a răspuns:

Big Time Rush (www.btr.com), Heffron Drive (www.heffrondrive.com) sau cauți pe Wikipedia în engleză informații și substragi ceea ce este mai important(membri, cum s-a format trupa, albume, turneuri)

| ahgogogo a răspuns:

Jonas Brothers