| anonim_4396 a întrebat:

Bună TPU!
Am fost admină la o pagină pe facebook și am fost scoasă fără drept! Aș vrea, dacă se poate să fiu din nou admină acolo prin a mă loga în facebook-ul adminei "principale". Cum să fac să aflu parola? Email-ul îl știu deja, dar din păcate nu și parola.
So help!
Dau fundă+vot!
Scuzați categoria happy

Mulțumesc anticipat! love struck

3 răspunsuri:
| kiddscream a răspuns:

Numai daca ii spargi contul... dar tot te va da afara dupa aia si banuiesc ca nu vrei sa ii furi pagina. si eu am o pagina de faccebook destul de maricica. si nu mi-ar conveni daca cineva ar face asta.

| loveyou99 a răspuns (pentru kiddscream):

Mda, dar nici nu cred ca ti-ar conveni daca vreo admina te-ar scoate daca tu ai fii muncit timp de 3-4 luni ca disperata/disperatul ca sa faci activitate...
Chiar daca nu e pagina mea, am pus suflet si e munca mea! Nu e corect ce a facut si de acea cred ca am si eu dreptul la ceva, nu?

| ElaIliesi a răspuns:

Poti sa incerci sa o ghicesti dar nu ai cum sa afli parola decat. tot de la ea cumva.

Facebook nu iti va permite sa fii altfel admin din nou fiindca poti sterge pagina sau face alte lucruri din rea vointa.