| Dioxid a întrebat:

Buna TPU.Am nevoie de ajutor, 3 prieteni au terminat clasa a 12-ea 1 fata si 2baieti, sunt la aceeasi scoala. Daca in invitatie e o poza mica inseamna ca nu trebuie decat flori? In asemenea cazuri pot duce si flori la baieti?

Sunt Baiat.

5 răspunsuri:
| alessia_7452 a răspuns:

Nu poti sa dai flori de la baiat la baiat. Fetei cumparai un ceas de mana sau altceva si niste flori si la baieti un breloc sau niste ochelari de soare sau ceva personalizat

| Dioxid explică (pentru alessia_7452):

Treaba e ca daca iti da poza mica in invitatie inseamna ca nu trebuie cadou doar o floare...dar nu stiu la baieti ce sa dau...

| alessia_7452 a răspuns (pentru Dioxid):

Un breloc

| Dioxid explică:

Daca e poza mica trebuie doar flori? Am inteles ca in asemenea cazuri pot da flori baieti la baieti?

| alexandraalexandraalexa a răspuns:

Nu floare dai doar la fata, nu si la baietilaughing)))