| Chichina a întrebat:

Hey TPU.Am o mica-mare problema legata de o intalnire cu un baiat. big grin

In scoala altfel merg la Brasov cu clasa si ma vad cu tipul asta.Problema e doar ca eu il stiu doar de pe facebook, e foarte de treaba si ma inteleg foarte bine cu el.

Intrebarea mea e CUM ar trebui sa reactionez cand ne vom >>>>intalni?

AJUTOR! :'(

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Initial calmeaza-te,tu deja ai intrat in panica si nici nu ai ajuns in Brasov!
Discuta cu el pe fb despre intalnirea voastra,dati-va amandoi cu parerea despre cum credeti c-o sa fie,ca sa poti avea macar o idee cam ce se asteapta el de la tine!
Si,in functie de asta,vei sti cum sa reactionezi.
Daca nu te lamureste si,avand in vedere ca esti rusinoasa, il vei lasa pe el sa faca mari gesturi, sa te imbratiseze, sa se converseze, etc.Tu vei zambi cuminte si bucuroasa si-i vei marturisi simplu ca nici nu stii cum sa te comporti, asa emotii ai!
In mod sigur va intelege!
Sa ne spui cum a fost!
Distractie placuta si saluta Brasovul si din partea mea!
happy

6 răspunsuri:
| SorinTudor a răspuns:

Incearca sa fii tu insuti si totu va fi ok, lasa lucrurile sa vina de la sine in cazu in care va sarutati

| Chichina explică (pentru SorinTudor):

Problema e ca sunt rusinoasa... daca il iau in brate nu o sa fie ciudat? laughing)

| SorinTudor a răspuns (pentru Chichina):

Nu, daca si el te place la fel de mult

| Byby_Eu_1998 a răspuns:

Incearaca sa nu te panichezi sau sa te schimnbi..fi tu insuti..si va vi ok lasa lucrurile sa vine de la sine nu are de ce sa mearga rau daca te porti normalwinking..Bafta.happy

| Chichina explică:

''Problema'' e ca sunt rusinoasa... daca o sa-l iau in brate nu o sa fie ciudat? laughing)