| Dramione69 a întrebat:

Am o intrebare: ca albastrul de metil, exista si o culoare gen roz? De la farmacie. Ideea este ca vreau sa imi fac parul roz cu albastru, dar sa fie temporar. Cam ce as mai putea folosi? (Sa nu atace parul)

3 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Nu sunt singurele, eu am luat o solutie care imi face parul roz(eu sunt blonda, daca tu ai parul mai inchis o sa iti iasa ceva mai inchis), cere solutie Castellani, asa se numeste si costa vreo 3 lei.
Nu ataca parul absolut deloc dar mie cu albastru mi-a iesit un fel de verde, cred ca iese albastru doar pe parul blond foarte deschis.

| Dramione69 explică (pentru Bondarel99):

Am aflat si eu de el si mi l.am facut laughing iti multumesc oricum pentru raspuns

| Violleta2022 a răspuns:

Violetul de gentiana si albastrul de metil sunt singurele.