| AnnaMaariia a întrebat:

am o intrebare: cum pot sa sterg un prieten de pe facebook. fundahappy

Răspuns Câştigător
| Lilllith a răspuns:

Intri pe profilul lui dai mai in jos si sub lista de prieteni scrie Sugerează-i prieteni Scoate din lista de prieteni Distribuie profil si Denunță/blochează această persoană iar tu alegi scoate din lista de prieteni si se sterge acea persoana. sper ca te-am ajutat funda te rog :X*

1 răspuns:
| StylesGirl a răspuns:

Dai pe profilul prietenului si apoi muti pagina jos de tot apoi te uiti in stanga, citesti acolo si dai click pe,, scoate din lista de prieteni". Sper sa te ajut! Fundita?