| anonim_4396 a întrebat:

Oare exista telepatie intre 2 persoane care se iubesc si sunt la distanta?

Răspuns Câştigător
| ταξιδιώτης a răspuns:

Daca se ajunge la o cunoastere foarte buna intre cele doua persoane, comunicare zilnica (nu doar sub forma de salut) si intr-adevar se iubesc este posibil ca telepatia sa apara intre cele doua persoane atat la distanta cat si daca persoanele respective sunt 24 din 24 de ore impreuna.

7 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Buna.
Da,bineinteles ca exista.
Pa, pa.

| doroteea a răspuns:

Din pacate, telepatie nu exista, dar sentimentele noastre de iubire, de dor ne fac sa avem diferite stari, sa visam persoana respectiva, sa avem premonitii, adica sa visam ceea ce se intampla cu acea persoana, nu clar, dar de obicei visele au o semnificatie pentru ca pornesc din mintea noastra agitata si din sentimentele pe care le traim sau le tinem inchise in noi.

| CynicalCunt a răspuns:

Kind of...

| Nechaty a răspuns:

Din pacate nuhappy

| natalyia a răspuns:

Da. de ex: eu cu fratele meu cand el e cu baieti si rade imi vine si mie sa rad

| Tinkerbell_2418 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic. Stiu ca exista tot felul de chestii ciudate.

| spinu_9914 a răspuns:

S-ar putea sa fie sau sa fie doar imaginatia ta dar nimeni nu a aflat sigur daca este adevarat sau nu deci crezi ce vrei tu si nu te lua dupa alti