| mihaela_2142 a întrebat:

Buna TPU :*am o mare problema...am racit foarte tare in gat si am o amigdala foarte umflata, de abia ca pot bea apa crying va rog ajutati-ma, i-au antibiotice si ia-au si pastile de supt crying deci numai pot si mai am si febra...please help!

Răspuns Câştigător
| ThePunisher a răspuns:

Aveam si eu probleme de genu, si pana nu m-am operat de amigdale, nu am scapat.

4 răspunsuri:
| FoarteLetargic a răspuns:

Bea cat mai multe ceaiuri fierbinti si mananca fierbinte. O sa te ajute.
Funda?happy

| andru8700 a răspuns:

Fa o baie fierbinte, ia putin nurofen sirop pastile nu conteaza si somnik, sa vezi cum te faci bine!

| tataralexandra a răspuns:

Pai.daca iei minuni de alea nu o sa te faci in veci bine...si eu am avut problema asta am mers la medic si ma internat a zis ca daca mai stateam o zi acasa muream asa era de grav si mi-a scos-o a fost nici nu mai vreau sa trec prin asta.singura solutie baftawinking

fundita? [-o

| Nobody_8784 a răspuns:

Du-te urgent la un doctor happy